ЗБІР ТА ВИКОРИСТАННЯ ДОЩОВОЇ ВОДИ

ЗБІР ТА ВИКОРИСТАННЯ ДОЩОВОЇ ВОДИ

Підземні резервуари для дощової води DELFIN RAIN є прямою відповіддю на зростаючий попит на екологічні рішення для збирання та зберігання дощової води.

Підземні резервуари для дощової води є екологічним та економічним способом збирання дощової води. Резервуари для дощу DELFIN RAIN допомагають зменшити споживання води до 40%. Це суттєва економія, враховуючи зростання цін на воду, що виникає внаслідок збільшення витрат на її видобуток та очищення, а також зменшення споживання, пов'язаного із все частішими посухами.

Ви дбаєте про ведення домашнього господарства екологічно?

У цьому вам допоможуть підземні резервуари для дощової води, доступні в декількох різних варіантах (різні за технічними параметрами та використовуваним насосом). Вони є рішенням, яке дозволяє правильно збирати та зберігати дощову воду, що зменшує споживання води до 40%. Таким чином, вони не лише екологічні, але й економічні, оскільки сприяють економії домашнього бюджету.

Призначення.

Підземний резервуар для збору та зберігання дощової води DELFIN RAIN може бути частиною зрошувальної системи саду або системи постачання побутових та комунальних санітарних установок. Необхідна площа земельної ділянки - тільки площа для встановлення ємності, і - за відсутності каналізації - поверхня для дренажного колодязя.

Як це працює?

Вода з жолоба стікає через трубопровідну систему безпосередньо на вхідний отвір ємності. Проходячи через систему ринв, вода частково очищається від листя та інших органічних забруднювачів. Завдяки фільтрам у верхній частині ємності та фільтрувальному кошику у воді відсутні органічні та неорганічні домішки (наприклад, пісок). З ємності вода подається до точки відбору (наприклад, садовий кран) за допомогою правильно підібраного поплавкового або напірного насоса. У разі сильних дощів надлишок води стікає через перелив до дренажу, дренажного колодязя або каналізації.

Загальні рекомендації

Перш ніж встановлювати резервуар для дощової води, дуже важливо перевірити рівень грунтових вод, що може вплинути на спосіб установки резервуара.

Розмір котлована залежить від розмірів і форми ємності

Резервуар для дощової води DELFIN RAIN слід розташовувати в місці, яке не піддається дії навантажень, таких як: дороги, стоянки тощо. Якщо ємність встановлено у місці, яке зазнає навантажень, необхідно застосувати додатковий захист, наприклад, у вигляді бетонної плити, оскільки вага проїжджаючих транспортних засобів може пошкодити її.

Резервуар слід встановлювати на безпечній відстані від запланованих або існуючих конструкцій, щоб уникнути асиметричного, одностороннього збільшення навантаження на його стінки, що передається фундаментами цих споруд.

Кришка ємності повинна виступати над поверхнею землі і бути доступною під час операцій з технічного обслуговування.