ТОВ Дельфін Україна
Схема монтажу Delfin PRO Premium MBBR

Для початку провести дослідження ґрунту та ґрунтових вод на ділянці. Якщо грунтові води досить глибоко, тоді не складе жодної проблем зробити необхідний котлован для нашої очисної станції.

В даному випадку, ми встановлюємо автономну каналізаію Delfin PRO6 Premium MBBR. У такої автономної каналізаційної станції рівень очищення стоків досягає 98%. Очисну систему Delfin PRO Premium можна монтувати туди, куди буде зручно (як дозволяє ділянка, крім близькості до кореневої системи дерев), і на будь-яку глибину, завдяки спеціальним надставкам.

Необхідно підготувати дві траншеї: одну для каналізаційного трубопроводу з будинку, а другу для повітряних кабелів, які будуть йти від шафи керування до очисної системи. Вся автоматика автономної каналізації Delfin винесена назовні, для запобігання підтопленню електричних елементів, і крім усього іншого - це гарантує пожежну безпеку і більш довговічний термін служби електроніки.

Типовою схемою монтажу автономної каналізації Delfin PRO Premium є:
1. очисна система Delfin PRO Premium
2. дренажний колодязь Delfin SC , для відводу стоків після очистки і рівномірного розподілу для вбирання грунтом
3. надставка Delfin NSO 600
4. котлован, засипаний щебнем
5. вентиляція каналізаційної системи
6. геоволокно


AQUATHERM KYIV 2019

AQUATHERM KYIV 2019

Компанія ТОВ «Дельфін Україна» запрошує вас відвідати наш стенд №2-R-29 та №2-R-31 в павільйоні №2 на 21-й Міжнародній виставці енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів AquaTher

Ситуаційний план розміщення очисної системи

Ситуаційний план розміщення очисної системи

Рекомендовані відстані, які необхідно враховувати при монтажі станції очистки стоків: 2м – мінімальна відстань від межі сусідньої ділянки при індивідуальному будівництві 3м – мінімальна відстань від дерев 1,5м – мінімальна в