ТОВ Дельфін Україна
Схема монтажу Delfin PRO Premium MBBR

Для початку провести дослідження ґрунту та ґрунтових вод на ділянці. Якщо грунтові води досить глибоко, тоді не складе жодної проблем зробити необхідний котлован для нашої очисної станції.

В даному випадку, ми встановлюємо автономну каналізаію Delfin PRO6 Premium MBBR. У такої автономної каналізаційної станції рівень очищення стоків досягає 98%. Очисну систему Delfin PRO Premium можна монтувати туди, куди буде зручно (як дозволяє ділянка, крім близькості до кореневої системи дерев), і на будь-яку глибину, завдяки спеціальним надставкам.

Необхідно підготувати дві траншеї: одну для каналізаційного трубопроводу з будинку, а другу для повітряних кабелів, які будуть йти від шафи керування до очисної системи. Вся автоматика автономної каналізації Delfin винесена назовні, для запобігання підтопленню електричних елементів, і крім усього іншого - це гарантує пожежну безпеку і більш довговічний термін служби електроніки.

Типовою схемою монтажу автономної каналізації Delfin PRO Premium є:
1. очисна система Delfin PRO Premium
2. дренажний колодязь Delfin SC , для відводу стоків після очистки і рівномірного розподілу для вбирання грунтом
3. надставка Delfin NSO 600
4. котлован, засипаний щебнем
5. вентиляція каналізаційної системи
6. геоволокно


Delfin на AquaTherm 2019

Delfin на AquaTherm 2019

14/05 - 17/05 наша компанія прийняла участь у міжнародній виставці AquaTherm 2019 (Київ). Нами було представлено обладнання по очистці стоків польського виробника Delfin Sp. z O.O. : - автономна очисна система Delfin PRO6 Premium MBBR

Збір та використання дощової води

Збір та використання дощової води

Підземні резервуари для дощової води DELFIN RAIN є прямою відповіддю на зростаючий по