ЧАСТІ ПИТАННЯ FAQ

ЯКА ГАРАНТІЯ НА СЕПТИКИ І ОБЛАДНАННЯ?

Ми підтримуємо гарантію 10 років на всі ємності і 2 роки на все додаткове обладнання та автоматику. На відміну від існуючих в даний момент пропозицій на українському ринку, які пропонують гарантію максимум 3 роки на ємності і 1 рік на обладнання, 

ЯКІ ТЕРМІНИ ВСТАНОВЛЕННЯ СЕПТИКА АБО СТАНЦІЇ?

Щоразу, для монтажу септика чи локальної очисної системи необхідно різну кількість часу, так як все дуже індивідуально. Встановлення відбувається у два етапи: земляні роботи і монтаж. При стандартних умовах загальний час до першого запуску в середньому займає 2 дні.

ЯК ДІЗНАТИСЯ ЧИ ПІДХОДИТЬ ВАМ DELFIN?

Наші фахівці підберуть найбільш підходящу модель для вашого будинку або дачі виходячи з параметрів ділянки, кількості мешканців і всіх параметрів пов'язаних з дотриманням правильних умов експлуатації. Ми не торгуємо великою кількістю різних модифікацій і не нав'язуємо параметри.

ЩО ТАКЕ ҐРУНТОВІ ВОДИ І ЯК ДІЗНАТИСЯ ДЕ ВОНИ?

Грунтові води - гравітаційна вода першого від поверхні Землі постійно існуючого водоносного горизонту, розташованого на першому водотривкому шарі.

Існує кілька методів визначення грунтових вод:

Рослинність дасть хорошу підказку для визначення грунтових вод. Варто уважно придивитися, які рослини ростуть на ділянці. Якщо на ділянці росте очерет, то глибина залягання вод від 1-3 метрів, рогіз - до 1 метра, полин - 3-5 метрів, солодка - 1,5-5 метрів. При неглибокому заляганні вод трава на ділянці яскрава, в порівнянні з сусідньою місцевістю. На вологих ґрунтах добре росте верба, вільха, смородина, комірник. Також рівень вологості можна визначити по деревах: нахил декількох дерев в одну сторону свідчить про високий водоносному шарі.
Найкраще пробурити свердловину за допомогою садового бура і залишити залізний прут як індикатор рівня, інформації по даній процедурі предостатньо в інтернеті.

ЧОМУ Я ПРО ВАС НЕ ЧУВ?

У 2018 році ми почали старт продажів в Україні! Скоро про нас будуть знати всі, тому що наша пропозиція одна з кращих на ринку, а гарантія 10 років найбільша в Україні. Ми працюємо без продажу додаткових товарів і у вас не буде зміни вартості в міру наближення до установки, у нас немає обов'язкового додаткового обслуговування і планових ремонтів.

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ САМЕ DELFIN?

Тільки ми даємо гарантію терміном в 10 років на наші ємності. Досвід роботи і накопичені знання в області автономних очисних споруд з 1993 року дозволяє нам з упевненістю відповідати за якість і надійність наших установок. У нас тільки позитивні відгуки.

ЧИ ЗАВЖДИ ПРАЦЮЮТЬ НАСОСИ?

Ні. Автоматика Delfin PRO Premium MBBR має кілька режимів роботи і розподіляє їх в залежності від навантаження. Якщо ви не використовуєте каналізацію, автоматика перемикає станцію в режим «відпочинку». За рахунок цього досягається значна економія електроенергії в порівнянні з аналогами. А також, продовжується термін служби обладнання.

СКІЛЬКИ РАЗІВ НА РІК ТРЕБА ВИКЛИКАТИ ВІДКАЧУВАННЯ?

У наших систем передбачена фільтрація до рівня твердого мулу, який бере участь в процесі очищення. Все залежить від умов експлуатації, але: наші системи не бояться туалетного паперу, волосся та інших небажаних елементів які не рекомендують змивати в інших системах. Завдяки відсутності тонких сполучних трубок, фільтруючих елементів, йоржів і додаткових стикувань, в наших системах вибирається тільки твердий мул і тільки тоді, коли в цьому виникає потреба.

НА ЯКІЙ ВІДСТАНІ ВІД БУДИНКУ ВСТАНОВЛЮЄТЬСЯ СЕПТИК?

Санітарна зона від септика повинна становити не менше 5 метрів. У санітарній зоні заборонені будь-які будівлі та споруди, в тому числі сараї, паркани та ін. (Відповідно до СНиП 2.04.03-85 п.1.10).

Тут знайдете більше необхідної інформації по розміщенню станції очистки стоків на ділянці.

З ЧОГО ВИГОТОВЛЕНІ ЄМНОСТІ?

Всі корпуси #Delfin цільнолиті, а значить безшовні і абсолютно герметичні. Виготовлені методом ротаційного формування і здатні витримувати високий тиск грунтів, незалежно від пори року, а так само бути максимально стійким до дії агресивного хімічного середовища, змін Ph, температури, будь-яких рухів грунту і УФ променів. Конструкція корпусу розроблена і виконана для максимальної фіксації в ґрунті з розрахунком тиску на нього. Так само V-подібне дно Delfin PRO Premium спеціально розроблено таким що сприяє розподілу навантажень і відсутності залягань осаду.