Наша компанія, оснащена власною лабораторією. Завдяки цьому, ми можемо адаптуватися до індивідуальних вимог кожного з наших клієнтів. Лабораторні аналізи гарантують, що, незалежно від складу стічних вод, очисні споруди Delfin будуть працювати належним чином.

Про компанію Delfin

Delfin Sp. Ltd. є виробником очисних споруд, вуглеводні, сепараторів жирів і крохмалів, резервуарів з дощовою водою екологічних та аксесуарів для систем очищення стічних вод. Коли в 1993 році вона почала свою діяльність, вона стала піонером у галузі індивідуальної санітарії на внутрішньому ринку. Протягом багатьох років він послідовно реалізує стратегію постачання поліетиленових пристроїв найвищого класу, зосереджуючи увагу на питаннях охорони навколишнього середовища та водних ресурсів.


Основи діяльності розвивають співробітництво з французькою групою SEBICO, найбільшим виробником очисних споруд в Європі, яка була закуплена від технології виробництва. Дельфін здійснює свою діяльність на всій території Польщі, також присутній на зарубіжних ринках через бізнес-партнерів, наприклад. Литви, Білорусії, Чехії, Словаччини, Словенії, Хорватії та Угорщини.

В рамках комплексного сервісу компанія пропонує:

- Проектування інвестицій
- технічний консалтинг
- підбір і постачання відповідних пристроїв
- допомога в отриманні коштів ЄС
- монтажні роботи
- навчання користувачів і інсталятори
- гарантійна і пост
- виконання спеціальних замовлень для задоволення потреб конкретних інвестицій

Більше 23 років на ринку - скорочений календар:

1993 - створення компанії "Дельфін"; п awiązanie співпрацю з французькою компанією SEBICO - виробник систем очищення стічних вод,
1997 - передача технології та відкриття першого заводу в промисловій зоні в м Кельце,
2010 - відкриття нового заводу і інвестицій понад 2,5 млн євро в протягом чотирьох років,
2011 - відкриття другий, новий зал , оснащений інноваційної виробнича лінія - сучасний машинний парк,
2013 - запуск мікронайзера - гарантія виробництва екологічного безвідходним.

Компанія "Дельфін" має :

- сучасний машинний парк, заснований на французькій технології SAT. Це дозволяє виробляти елементи з широким спектром розмірів. Машини SAT повністю керовані комп'ютером і оснащені пристроями, що контролюють параметри опалення та охолодження. Це дозволяє оптимізувати виробничі процеси, скоротити споживання енергії, забезпечує стабільність і повторюваність форм продукції
- власні стендові випробування, що дозволяє точної перевірки функціональності своїх продуктів перед їх розгортанням на ринку
- Користувацькі лабораторії досліджень (перші в Польщі). Завдяки цьому ніхто інший не може адаптуватися до індивідуальних вимог кожного з своїх клієнтів. Лабораторні аналізи гарантувати , що незалежно від складу дельфіна по очищенню стічних вод будуть функціонувати належним чином,
- власний відділ досліджень і розвитку, який складається з фахівців (технічної вищої освіти) у галузі очистки стічних вод (технолог з очищення стічних вод), технології виробництва та складання пристроїв Дельфін.
- Кваліфікований персонал, в основному люди з вищою освітою. Ці люди працюють у таких відділах: продаж, логістика, маркетинг, будівництво, бухгалтерський облік, адміністрація та виробництво.
- Департамент експорту, який складається з людей з вільним володінням іноземними мовами та досвідом продажу та співпраці з клієнтами.
Компанія також співпрацює з університетами (UJK, Politechnika Świętokrzyska, Університет сільського господарства в Кракові).
Delfin

У наших рішеннях суміщені передові технології і величезний досвід. Виходячи з будь-яких умов експлуатації і заданих параметрів ми підберемо найкраще рішення для вашого будинку. Ми не будемо розповідати «казки» і вмовляти купити модель подорожче і побільше, вибір ви зробите самі виходячи з ваших потреб. Пристрій каналізації в приватному будинку від Delfin позбавить вас від зайвих турбот.